Yardımcı Kitaplar

8. Sınıf Dinamo Tüm Dersler Soru Bankası Set Pdf İndir

8. Sınıf Dinamo Tüm Dersler Soru Bankası Set
Başarının üç adımı vardır: öğrenmek, pekiştirmek ve değerlendirmek. Bu kitapta Konu Öğreten testler ile bilmen gereken konuları öğrenerek ilk adımı atacak, Pekiştiren testlerle öğrendiğin konuları sağlamlaştıracak, Ünite Tekrar testleri ile ünitelerin sonunda seçici sorularla kendini sınayarak son adımı tamamlayacaksın.
Kitapta karşılaşacakların, alıştığın testlerden biraz farklı. Her testin ilk sayfası dikey, ikinci sayfası ise yatay olarak tasarlandı. Üstelik bütün testler yeni nesil sorulardan hazırlandı. Dinamo’da seviye seviye karşılaşabileceğin her tarz soruyu göreceksin. Böylece adım adım başarıya yürüyeceksin. 
Takıldığın yerde TATS uygulamanla video çözümlere başvurmayı da unutma.
Bu arada kitabının bir de gizli gücü var. Her testin sonuna ikişer adet dijital soru ekledik. Testlerin başındaki kare kodları okutarak bu gizli gücün eklendiğini görebilir ek soruları çözebilirsin.
Sakın bu soruları çözmeden testleri bitirdim deme!
Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.
Kitap içerisindeki sorular; farklı öğretmenlerin değerlendirmelerinin ortalaması alındıktan sonra öğrencilerin çözümlerindeki doğru, yanlış ya da boş soru analitikleri de eklenerek hesaplanıp seviyelendirilmiştir.
Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:
8.Sınıf Türkçe Dinamo Bankası sayfa sayısı 264 
8.Sınıf Matematik Dinamo Bankası sayfa sayısı 224
8.Sınıf Fen Dinamo Bankası sayfa sayısı 224
8.Sınıf Din Kültürü Dinamo Bankası sayfa sayısı 136
8.Sınıf İnkılap Dinamo Bankası sayfa sayısı 192
8.Sınıf İngilizce Dinamo Bankası sayfa sayısı 264
Türü: Soru Bankası
Sayfa Sayısı: 6 Kitap toplam 1304 sayfa
Soru Sayısı: 4000  soru kitapta 1060 soru dijitalde Toplam 5060 soru

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu