DHBT

DHBT Sorularla Öğreniyorum Hazırlık Kitabı Pdf İndir

DHBT Sorularla Öğreniyorum Hazırlık Kitabı
“Sorularla Öğreniyorum” ÖZET KİTAP NİTELİĞİNDE, ezberlemeden öğreten “Arif Hocam” tekniği sayesinde konuları daha rahat öğrenecek bu bilinçli çabayı siz de farkedeceksiniz. DDY YAYINLARI olarak bu bilinçli çabanın bir parçası olmak, sizler başarı merdivenini çıkarken sizleri desteklemek, asıl niyetimizdir.
 
Neden bu kitabı almalıyım?
Çünkü, Bu Notları Alanlar Netlerini Katlıyor.
1. Alanında uzman DDY yayınlarının 19 yıllık tecrübesi ile ek işi değil tek işinin bu olması, Arif hocam’ın 26 yıllık eğitim tecrübesinin bu eserde buluşmuş olmasıdır.
2. “Okumaya zamanım az” diyen okuyucularımız düşünülerek, kitapta gereksiz bilgi ve tekrarlardan büyük ölçüde kaçınılmış, kitabın hacmi küçük tutulmuştur.
3. Klasik ders kitaplarından farklı olarak soru-cevap şeklinde konuyu öğrenmeniz amaçlanmıştır.
4. Gerek Diyanet MBSTS, ÖABT, DKAB gerek DHBT’de en çok zorlanılan konular, önceki yıllarda çıkmış sorular, en ince detaylara kadar incelenmiş, belli bir mantık çerçevesinde bunlar sıralanmıştır.
5. Sorular, DİYANET ve İLAHİYAT Kaynaklarından bizzat sorumlu olduğunuz konulara uygun olarak hazırlanmıştır.
6. Her dersin sonunda verilen testler ile sınavda çıkabilecek sorular hakkında, bilgi sahibi olmanız hedeflenmiştir.
7. Bölüm sonundaki testler sarmal mantıkla hazırlanmış, kolay-orta-zor düzeyinde, ÖSYM tarzına uygun olup, orjinal sorulardır.
8. Sadece bir sınavlık değil, bu alanda yapılan her sınavda elinizin altında olması geren bir başucu kitabı olması hedeflenmiştir.
9. Okuyan çocuklarınıza, ilahiyat okuyanlara, her kesimin ihtiyacına yönelik sağlam bilgi ve kaynaklık yapacak bir eser niteliğindedir.
10. Bu kitap hayır dua almak için hazırlanmış olup eserimize güveniyor ve herkese tavsiye ediyoruz.
Selam ve dua ile…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu