Annelik-Babalık-Aile

Toplantıdan Doğuma & Çalışan Annenin Rehberi Pdf İndir

Toplantıdan Doğuma & Çalışan Annenin Rehberi
Bu kitabın, anne olmayı planlayan, anne adayı olan ve annelik yolunun henüz başında olan tüm kadınlar için çok yönlü bir kaynak olduğu kesin. Hamilelik öncesinden beslenmeye; çocuklarda kitap okumanın öneminden kariyer ve annelik arasındaki dengeye kadar farklı konularda çok şey anlatmış.
Bebeklerin banyosu, rutini, uyku düzeni gibi konularda farklı görüşlere uygun yöntemleri görmek de mümkün.
Kendi alanımla ilgili kısımda da annelerin ilk heyecanında yanlarında olacak, onları rahatlatacak onlarca bilgiyi, kaynak, uzman destekleriyle gördüm.  Bunun yanında yazarın okuduğu onlarca kitaptan yaptığı vurucu alıntılar bize epey güçlü bir okuma listesinin de önünü açıyor.
Esra Ertuğrul
Bebek Hemşiresi ve Bebeim Geliyor Akademi Kurucusu
 
 
Anne olan tüm kadınlar bu sevginin insana neler yaptırabileceğini biliyor. Bizleri nasıl şaşırttığını, korkuttuğunu, mutluluktan delireceğimizi sandığımız anları. Ben ‘Toplantıdan Doğuma’ derken 180 derecelik bir değişimi vurgulamak istedim. Öncesi ve sonrası gibi bir hayat bu. Doğumhaneye giren kadınla oradan çıkan anne artık aynı insan değil.
Kitabımı yazma amacım biraz olsun bu duyguların eşiğinde çalışan, doğuma hazırlanan, yeni doğum yapmış ya da kendi yaşadıklarına gülümseyerek bakacak annelere nefes olabilmekti. Hem anlatmak hem kısa yollar göstermek.
Sizler bu kitabı okurken ilk ayları bu bilgilerin ışığında daha rahat geçireceksiniz. Tüm annelerin her günü kutlu olsun.
Bir gün değil her gün anne olabildiğimiz bir yaşam dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu