Diğer

Ver Elini Fransa! Pdf İndir

Ver Elini Fransa!
Bu kez dünyanın büyüleyici güzellikteki şehirlerine, kasabalarına sahip ülkesi Fransa’ya gidiyoruz. Yüzyıllardır yazarların, ressamların, müzisyenlerin ilham kaynağı olan Fransa, doğal güzellikler söz konusu olduğunda gezegendeki hemen hemen tüm diğer ülkelerle rekabet edebilir.
Bu kitap, kendi arzunuza göre kendi seyahat planınızı tasarlamanıza yardımcı olacak bilgilerle dolu. Harika bir Fransa deneyimi yaşamak isteyenlerin yol arkadaşı olacak nitelikte. 30 yıldır dünyayı gezen, binlerce kilometre yol katetmiş bir gezgin olan Davranış Bilimleri Uzmanı Benian Çulhaoğlu, gezerken gördüklerini, yaşadıklarını okurlarla paylaşıyor.
İster kendi seyahatinizin rehberi olun güvenli, eğlenceli, ekonomik bir yolculuk yapın; isterseniz koltuğunuza kurulup kahvenizi içerken bir gezgine yol arkadaşı olun. Göz alıcı binaları, şık kafe ve mağazaları, ziyaret edemeyeceğiniz kadar çok müze ve galerileriyle kalbinizi ısıtacak, ruhunuzu sarıp sarmalayacak bir yolculuk yapacağınızdan kuşkunuz olmasın. O zaman “VER ELİNİ FRANSA!” diyelim, başlasın yolculuk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu